Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Wyjątkowy list do świętego Mikołaja

11.06.2015

Wyjątkowy list do świętego Mikołaja

Wyjątkowy list do świętego Mikołaja

Nie ma chyba dziecka, które nie marzyłoby o tym, aby otrzymać list od Mikołaja. Pamiętamy czasy, gdy przed Świętami Bożego Narodzenia liczyliśmy dni, by napisać list do świętego Mikołaja, stworzyć listę życzeń i 24grudnia czekać na wymarzone prezenty. Teraz nasze dzieci czekają na te chwilę i niemal cały rok myślą o tym, jak będzie wyglądał ten grudniowy czas.

 * * *

My jako rodzice naszych ukochanych pociech, możemy zrobić dla nich naprawdę cudowną niespodziankę stawiając na listy do świętego Mikołaja. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na naszą stronę internetową, napisać list i wysłać go do Świętego. Kiedy on go otrzyma, wówczas sam wyśle do naszych dzieci list i kolorową kartkę, jaka będzie najpiękniejszą pamiątką, na jaką tylko możemy postawić i wybrać dla naszych pociech.

Świat dzieci jest wyjątkowy i nie ma, co do tego wątpliwości. Zero problemów i stresów, beztroski czas, niezwykle dzieciństwo. Niech te chwile trwają jak najdłuższy czas. Niech nasze maluchy, żyją w tym beztroskim świecie długo i jeszcze dłużej. I niech okres Świąt Bożego Narodzenia będzie dla nich czasem wyjątkowym, niezapomnianym i takim, który da jeszcze większą radość, szczęście i zadowolenie. Na pewno list do świętego Mikołaja może okazać się dla dziecka najpiękniejszym prezentem, jaki wymarzy ono sobie pod choinką.

Kolorowa kartka, niezwykła pocztówka, oryginalne znaczki i własnoręczny podpis Świętego Mikołaja. Na pewno listy do świętego Mikołaja to piękne rozwiązania, które już teraz każde dziecko na całym świecie, będzie mogło posiadać na własność. Czy więc i Ty chcesz zrobić dla swojego dziecka coś tak niezwykłego, spełniając jego marzenia o kontakcie ze Świętym Mikołajem? Teraz jest to możliwe! 

Stwórz wiadomość

Podaruj radość

Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Chcesz rabat na darmową dostawę listu?
Zapisz się i odbierz rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Przepisz wynik działania: 2 + 5
Newsletter Zapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Wklej kod w koszyku aby dostać zniżkę