Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Mój list do Mikołaja

28.04.2015

Mój list do Mikołaja

Kto może napisać list do Świętego Mikołaja?

List do Mikołaja

Wraz ze zbliżającym się okresem Bożego Narodzenia, wszystkie małe dzieci myślą już tylko o tym, jak będzie wyglądać ich kolejne spotkanie z tym niezwykłym, cudownym i wyjątkowym Świętym Mikołajem. Każdy maluch wraz z rodzicem planuje już dokładnie, jak napisać list do Mikołaja. Pisanie listów jest zwyczajem znanym od dziesiątek lat. Dzieciaki zafascynowane tym czerwonym darczyńcą, wypisują listę życzeń i prezentów, jakie miałyby znaleźć się pod ich choinkowym drzewkiem.

Z naszą pomocą każde dziecko i to najmniejsze i to nieco starsze, może zabawić się w pisanie listu do Świętego Mikołaja. Zachęcamy serdecznie do stworzenia listy życzeń, o jakiej tylko maluchy marzą. A być może właśnie one znajdą się pod choinką w tym roku? Kto to wie!

Niezależnie od tego, ile mamy lat, wierzymy lub chcemy wierzyć w to, że Święty Mikołaj naprawdę istnieje i spełnia on nasze najskrytsze marzenia. Na pewno list do Mikołaja jest idealnym sposobem na to, by móc wyrazić w kilku słowach to, czego chcemy, o czym marzymy, na czym nam zależy. Może nie warto wkładać listu do szuflady, ale naprawdę zabawić się i wysłać go do Mikołaja? Pamiętajcie kochani - taki list do Mikołaja to zwyczaj, o jakim nie możemy zapomnieć, bo przekazywany z pokolenia na pokolenie ma swoją magiczną moc i być może tą mocą obdarzy w tym roku i Ciebie!

Pamiętajcie, że list dojdzie do rąk tego, który wyczaruje najpiękniejsze prezenty dla każdego dziecka. Kolorowe paczuszki, ogromne upominki, wymarzone dodatki. Wszystko to stanie się spełnionym marzeniem, a każde dziecko w okresie świąt będzie czuło się naprawdę wspaniale, bo w końcu dostanie to, o co samodzielnie poprosił pisząc list do Mikołaja

Stwórz wiadomość

Podaruj radość

Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Chcesz rabat na darmową dostawę listu?
Zapisz się i odbierz rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Przepisz wynik działania: 4 + 2
Newsletter Zapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Wklej kod w koszyku aby dostać zniżkę