Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

O Świętym Mikołaju

Witajcie drogie dzieci,

Moje biuro to niezwykłe miejsce gdzie czas płynie wolniej, a renifery mówią ludzkim głosem, ale to tylko namiastka tego czym się tutaj zajmujemy.
Święty Mikołaj dobrze wie co chciałybyście dostać na święta nawet jeśli sami nie jesteście tego pewni. Mam już na to swoje sposoby (sic!) Elfi, mój dyżurny elf, czuwa nad tym aby Wasz list do Mikołaja trafił we właściwe miejsce. Każdy z nich dokładnie czytam, analizuję, a później sprawdzam czy dane dziecko zasłużyło na prezent. To bardzo ważne. Dlatego nawet gdy za oknem świeci słońce, a lato rozpieszcza nas ciepłem i zabawami na dworze, moje elfy cały czas czuwają i patrzą czy jesteście grzeczne. Mają przy tym często niezłą zabawę. Wystarczy, że widzą jak Wy się bawicie, a już za kilka dni chcą robić to samo w naszej świątecznej fabryce prezentów. Pamiętam jak młody elf Bingo, podpatrzył dzieci bawiące się na plaży w piasku. Gdy po kilku dniach odwiedziłem fabrykę prezentów, moim oczom ukazał się widok elfów usypujących sztuczną plażę na samym środku fabryki! Część z nich już grała w piłkę plażową, a reszta udawała, że się opala w pełnym słońcu. Uśmiałem się jak nigdy! Na szczęście kiedy zabawa się kończy, wszystkie elfy są bardzo pilne i wszystko dokładnie zapisują w mojej bibliotece. Dlatego zawsze wiem, kto zasłużył na prezent, a kto musi nieco mocniej się postarać. Poniżej znajdziecie wszystko co może Was jeszcze interesować na mój temat. Do zobaczenia już w te święta!

Mikołajowe liczby *
Otrzymane listy 6049670
Zapakowane prezenty 9499501
Liczba grzecznych dzieci 16338040
Dane zgodne z aktualnym raportem naczelnego elfa Sudoko, specjalisty do spraw statystyk.

Dowiedz się więcej o Świętym Mikołaju

Zamów tutaj
Podaruj radość
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Chcesz rabat na darmową dostawę listu?
Zapisz się i odbierz rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Newsletter Zapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Wklej kod w koszyku aby dostać zniżkę
... acha, i jeszcze jedno.

Za chwilę otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem Twojego zapisu do newslettera. Otwórz go i kliknij w link abyśmy mogli wysłać Ci info o rabatach. I gotowe :) ps. jeśli nic nie dostałeś zajrzyj do Spamu lub Ofert.