Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Prezent na Mikołaja

30.08.2018

Prezent na Mikołaja

PREZENT NA MIKOŁAJA

Prezent na mikołaja online – jak zamówić list od świętego Mikołaja? Już niedługo Twoja pociecha zacznie pisać list do Mikołaja (z Twoją niewielką pomocą). A co by było, gdyby w tym roku dostała odpowiedź… od samego świętego? Zobacz, jak zamówić spersonalizowany upominek dla dziecka.

Jest taki dzień… … i taki miesiąc (tylko jeden, raz do roku), w którym przypominamy sobie podstawowe zasady szlachetnej sztuki epistolarnej. List do świętego Mikołaja nie może być przecież napisany byle jak! Razem pieczołowicie dobieracie słowa, starając się przekonać świętego, że w tym roku Twoja pociecha była wyjątkowa grzeczna i zasłużyła na wymarzoną lalkę Elsę z Krainy Lodu czy klocki Lego Star Wars. Uff, gotowe! Jednak w drodze na pocztę nagle dziecko chwyta Cię za rękę, pytając niespokojnym głosem: „A czy Mikołaj odpisze na mój list?”. Czy podtrzymywać wiarę dziecka w świętego Mikołaja? Św. Mikołaj, Wróżka Zębuszka, Robin Hood, Baba Jaga, krasnoludki – świat dziecka zaludniają postaci bajkowe i na wpół legendarne. Opowieść o świętym Mikołaju nie jest jednak wyłącznie kolejną bajką. To historia oparta na życiu prawdziwego świętego, który za życia zrobił wiele dobrego. To doskonała okazja, aby nauczyć dziecko, jak wielka siła tkwi w dobrych uczynkach, oczywiście, nie zdradzając mu całej prawdy zbyt wcześnie. Świat marzeń i fantazji odgrywa kluczową rolę w rozwoju psychicznym dzieci, pozwalając im radzić sobie z emocjami i problemami. Wiara w Mikołaja, jako dobrego ducha czuwającego nad dziećmi na całym świecie, jest tak niezachwiana, jak wiara w to, że mama i tata są w stanie załatwić wszystko. Nawet gwiazdkę z nieba. I choć wraz z wiekiem wiara w świętego Mikołaja powoli zanika, magiczny charakter świąt pozostaje. Tani i oryginalny pomysł na prezent na mikołaja Czy prezent na mikołaja musi być drogi? Nie! Ale musi być wyjątkowy. Na stronie elfi.pl możesz zamówić spersonalizowany list od Mikołaja opatrzony ręcznie odciskaną złotą pieczęcią. Masz możliwość pełnej edycji listu i dopisania własnego postscriptum – wyobraź sobie minę swojej pociechy, gdy dowie się, że Mikołaj wie, że jego ukochany piesek wabi się Nemo! A może wolisz zamówić list od Mikołaja w formie wideo? Mikołaj zwróci się w nim bezpośrednio do Twojego dziecka – święty też idzie z duchem czasu – chodzą słuchy, że niedługo Rudolf odejdzie na emeryturę, a sanie będą ciągnąć specjalnie zaprogramowane roboty. Widok prawdziwego świętego Mikołaja przemawiającego z ekranu komputera sprawi, że dziecko poczuje się ogromnie wyróżnione i z pewnością długo nie zapomni o tak wspaniałym prezencie (a przy okazji będzie starało się być jeszcze grzeczniejsze niż do tej pory).

Stwórz wiadomość
Podaruj radość
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Chcesz rabat na darmową dostawę listu?
Zapisz się i odbierz rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Newsletter Zapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Wklej kod w koszyku aby dostać zniżkę