Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Kalendarz adwentowy

Kalendarz adwentowy
Odliczaj dni do Świąt z personalizowanym darmowym Kalendarzem Adwentowym Elfi. Wpisz własne zalecenia, dodaj zdjęcie, pobierz i wydrukuj. Udanej zabawy!
  • Darmowy w 100%
  • Personalizuj
  • Wydrukuj w domu
  • Format PDF
DarmowyNowy
O kalendarzu
Kalendarz adwentowy to jedna z ulubionych zabaw świątecznych na całym świecie. Kto nie lubi odliczania dni do świąt i tego dreszczyku emocji, które towarzyszą kolejnym dniom? Adwentowy kalendarz Elfi to kalendarz, który samodzielnie spersonalizujesz i wydrukujesz. Możesz do niego wpisać zalecenia na każdy dzień i zmienić codzienne obowiązki w świąteczną zabawę, która pomoże Twojemu dziecku zadbać o porządek, mycie zębów itp. Finałem adwentowej zabawy będzie wpis na listę grzecznych dzieci co będzie wymarzoną nagrodą dla Twojego dziecka. Kto by nie chciał na niej być, prawda:)? Nasz darmowy kalendarz adwentowy to ulubiony dodatek do filmu i listu od Mikołaja. Pobraliście go już ponad 30 000 razy! Co roku Mikołaj przygotowuje nowy kalendarz do Waszej dyspozycji. Spersonalizuj i pobierz swój kalendarz już teraz!
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Chcesz rabat na darmową dostawę listu?
Zapisz się i odbierz rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Newsletter Zapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Wklej kod w koszyku aby dostać zniżkę
... acha, i jeszcze jedno.

Za chwilę otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem Twojego zapisu do newslettera. Otwórz go i kliknij w link abyśmy mogli wysłać Ci info o rabatach. I gotowe :) ps. jeśli nic nie dostałeś zajrzyj do Spamu lub Ofert.