Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Czerwony jest kolorem szczęścia

19.06.2017

Czerwony jest kolorem szczęścia

ŚWIĘTA NA CZERWONO

 - Kto by pomyślał – powiedział Mikołaj odwracając się do elfów – że w Chinach czerwony jest kolorem szczęścia. Zobaczcie na te wszystkie ozdoby dookoła, mają taki sam kolor jak mój strój! - Może dzieci w Chinach wiedzą, że Mikołaj kojarzy się z radością i prezentami? – zapytał Elfi. - Myślę, że tradycja tego koloru w Chinach ma inne początki, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wszystkie grzeczne dzieci kojarzyły kolor czerwony z Mikołajem i nagrodami za swoje zachowanie. Zobaczymy, ilu mamy kandydatów do obdarowania w tym roku.

Stwórz wiadomość
Podaruj radość
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Chcesz rabat na darmową dostawę listu?
Zapisz się i odbierz rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Przepisz wynik działania: 1 + 3
Newsletter Zapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Wklej kod w koszyku aby dostać zniżkę