Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Adres Świętego Mikołaja w Finlandii, Polsce, Norwegii, Niemczech

Gdzie mieszka Święty Mikołaj?

Każdy wie, że dokładne miejsce zamieszkania Świętego Mikołaja, a tym bardziej Jego dokładny adres to kwestia sporna. Tym bardziej trasa dokładnego dojazdu do domu Świętego Mikołaja może stanowić nie lada problem. Pomijając sam adres Świętego Mikołaja, to jak nie wygląda, a jak faktycznie wygląda Jego dom, zobaczyć lub przeczytać możecie w naszym spersonalizowanym liście od Mikołaja lub w naszej osobistej wideo wiadomości od samego Świętego.

Trasa lotu Świętego Mikołaja

Zastanawialiście się kiedyś jak, gdzie i którędy przemieszcza się Mikołaj żeby zdążyć do wszystkich dzieci? Nasz też zawsze frapowało to pytanie. Na szczęście od niedawna nasi przyjaciele ze służb lotniczych, po raz pierwszy w historii, otworzyli dostęp do swoich potężnych radarów, które dokładnie śledzą i nadzorują lot zaprzęgu Świętego Mikołaja tak aby bezpiecznie mógł dotrzeć tam gdzie nie mogły dotrzeć Jego osobiste listy lub wideo wiadomości.

Pod tym adresem będziecie mogli razem z nami śledzić trasę świętego:
http://www.noradsanta.org/

Dokładny adres Świętego Mikołaja

Napisanie listu do Świętego Mikołaja to dopiero połowa sukcesu. Ważne jest także, aby ów list zaadresować w taki sposób, aby szybko trafił w ręce Świętego. Jaki jest dokładny adres Mikołaja? Okazuje się, że nie musimy adresować korespondencji do samej Laponii, biura korespondencyjne prężnie działają w kilku państwach, w tym również w Polsce. 

Dodatkowy adres Świętego Mikołaja w Polsce

W Polsce działa specjalne Biuro Listów do Mikołaja ‒ zespół pracowitych elfów  dba o to, by Święty otrzymał i odczytał każdą przesyłkę. Maluchy piszące listy, swoją korespondencję mogą zaadresować  w następujący sposób: Adres Św. Mikołaja w Polsce

Biuro Listów do Świętego Mikołaja Polska Wioska Świętego Mikołaja Przystanek Mikołajów 57-215 Srebrna Góra 

Dodatkowy adres Świętego Mikołaja w Norwegii

A na jaki adres mogą wysyłać listy najmłodsi i nieco starsi mieszkańcy Norwegii? Podpowiadamy, że w wymienionym państwie również prężnie działa Biuro Listów do Mikołaja. Poniżej zamieszczamy adres: Adres Św. Mikołaja w Norwegii

Julenissen’s Postkontor Torget 4 1440 Drobak Norwegia lub Julenissen i Norge 2500 Savalen Norwegia

Dodatkowy adres Świętego Mikołaja w Niemczech

Maluchy, a także dorośli mieszkający w Niemczech lub w pobliżu niemieckiej granicy, chcący napisać do Mikołaja kilka miłych słów, a przy okazji opowiedzieć mu o wymarzonych prezentach, swoje świąteczne listy mogą adresować w następujący sposób: Adres Św. Mikołaja w Niemczech

An den Weihnachtsmann, Weihnachtspostfiliale 16798,  Himmelpfort, Niemcy

Dlaczego warto odwiedzić Św. Mikołaja?

Powodów, dla których warto odwiedzić Świętego Mikołaja jest wiele. Przede wszystkim, nawet krótka rozmowa z sympatycznym, pełnym dobroci Mikołajem dostarczy zarówno najmłodszym, jak i nieco starszym wielu pozytywnych emocji i z całą pewnością na długo zapisze się w pamięci. To nie koniec! Wioska św. Mikołaja jest naprawdę wyjątkowa, pełna białego, puszystego śniegu, pięknych zielonych choinek i wesołych elfów.

Stwórz wiadomość
Podaruj radość
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Chcesz rabat na darmową dostawę listu?
Zapisz się i odbierz rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Newsletter Zapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Wklej kod w koszyku aby dostać zniżkę
... acha, i jeszcze jedno.

Za chwilę otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem Twojego zapisu do newslettera. Otwórz go i kliknij w link abyśmy mogli wysłać Ci info o rabatach. I gotowe :) ps. jeśli nic nie dostałeś zajrzyj do Spamu lub Ofert.