Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Zegar Świętego Mikołaja

Do świąt Bożego Narodzenia zostało już tylko
- - - - - - - -

Jak sprawić by te święta były wyjątkowe?

  • Zamów spersonalizowany list od Świętego Mikołaja.
  • Do wiadomości od Mikołaja dodaj osobiste dodatki (dyplom, pocztówka, naklejka).
  • Zamów również spersonalizowane wideo od Mikołaja.
  • Gotowy film od Mikołaja obejrzyj wspólnie z całą rodziną.
  • Ciesz się razem ze swoimi dziećmi.

Spraw by te święta były pełne magii

Dzieci na święta od zawsze z utęsknieniem wyczekują uśmiechniętego starszego dziadka z długą brodą, który przynosi im prezenty. Zwą go świętym Mikołajem. Wiara w niego od zawsze rozpalała umysły tych najmłodszych. Nie pozwól by kiedykolwiek ona osłabła.

Jak to zrobić?

Nic prostszego. Niech Twoje dziecko napisze list do Mikołaja, opisze w nim o czym marzy na święta. Zeskanuj list i wyślij go do Mikołaja poprzez nasz formularz. Odpowiedz na list Twoje dziecko otrzyma poprzez magiczną, spersonalizowaną wideo wiadomość od Mikołaja wysłaną z naszego serwisu. Już od wielu lat pomagamy Świętemu Mikołajowi przynosić uśmiech dzieciom na całym świecie. Wideo od Mikołaja, które otrzyma dziecko, oprócz odpowiedzi na jego list będzie miało dodatkowe, osobiste informacje jak np. zdjęcie osoby bliskiej, dom w którym mieszka dziecko czy imię adresata wiadomości. Dzięki temu magia świąt w Twoim domu nigdy nie wygaśnie.

Jak napisać list do Świętego Mikołaja?

Dzieci na całym świecie piszą listy do Mikołaja. Opisują w nich o czym marzą na święta. Pojawia się jednak problem jak dostarczyć ten list Mikołajowi. Pomocną dłonią służy tu nasz serwis za pomocą którego, każde dziecko, które napisało list do Mikołaja otrzyma osobistą odpowiedź. Wystarczy, że zeskanujesz list do Mikołaja i zamówisz w naszym serwisie osobistą wiadomość wideo od Mikołaja. Każdy zeskanowany list zostanie wkomponowany w unikalne wideo od Mikołaja, które otrzyma Twoje dziecko.

Stwórz wiadomość
Podaruj radość
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Chcesz rabat na darmową dostawę listu?
Zapisz się i odbierz rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Newsletter Zapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Wklej kod w koszyku aby dostać zniżkę
... acha, i jeszcze jedno.

Za chwilę otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem Twojego zapisu do newslettera. Otwórz go i kliknij w link abyśmy mogli wysłać Ci info o rabatach. I gotowe :) ps. jeśli nic nie dostałeś zajrzyj do Spamu lub Ofert.