Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Mój pierwszy list od Świętego Mikołaja

Osobista wiadomość od Mikołaja

Pierwszy spersonalizowany list od Świętego Mikołaja to wyjątkowa pamiątka z dzieciństwa, która zostanie w pamięci na długie lata. Nasz wyjątkowy Pierwszy list od Świętego Mikołaja skierowany jest bezpośrednio do Twojego dziecko. Mikołaj zwróci się w nim po imieniu i powita uroczyście Twoją pociechę. Treść listu możesz dowolnie edytować tak aby dopasować przekaz specjalnie dla Twojego dziecka.

Czym wyróżnia się nasz Pierwszy list od Mikołaja?

  • Unikalna grafika listu
  • Zwrot po imieniu do dziecka
  • Treść dopasowana do wieku dziecka
  • Możliwość pełnej edycji treści listu
  • Oryginalna ręcznie odciskana złota pieczęć
  • Osobiste dodatki (dyplom, pocztówka, naklejka)
Rozpocznij

Historia osobistej wiadomości od Świętego Mikołaja

Spersonalizowany list od Mikołaja od zawsze budził wiele emocji, zwłaszcza u tych najmłodszych odbiorców. Któż by nie chciał wysłać listu do Mikołaja i w odpowiedzi otrzymać najprawdziwszy, spersonalziwoany list z osobistą wiadomością od Świętego? Listy od Mikołaja to temat, który intryguje zarówno dzieci, jak i dorosłych, jednak to ci njmłodsi adresaci przenoszą się łatwiej do krainy, w której elfy pokazują magiczne sztuczki, Mikołaj umieszcza ich imię na liście grzecznych dzieci, a latający zaprzęg renirefór to oczywista sprawa. W naszym spersonalziowany liście możesz zawszeć unikatową wiadomość, która po latach nadal będzie fantastyczną pamiątką wspomnień radosnych Świąt Bożego Narodzenia, rodzinnej atosfery i chwil spędzonych z przyjaciółmi. Już dziś przekonaj się ile radości możesz sprawić jednym osobistym listem od Świętego Mikołaja. Zamów swój list prosto z mroźnej Laponii i oczekuj wizyty samego Świętego; a nuż niedługo zapuka z listem w ręku właśnie do Twoich drzwi?

Jak zamawiać listy od Świętego Mikołaja?

Osobisty list od Mikołaja zamówisz w ciągu kilku minut na stronie List od Świętego Mikołaja. Wybierz odpowiedni szablon listu, dopisz imię, dodaj do listu szczegóły, które skierowane będą specjalnie dla Twojego dziecka, bezpiecznie zapłać szybkim transferem i oczekuj najprawdziwszej koperty ze spersonalizowaną wiadomością od Świętego Mikołaja, który już nie może się doczekać kontaktu z Tobą.

Rozpocznij
Podaruj radość
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Chcesz rabat na darmową dostawę listu?
Zapisz się i odbierz rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Newsletter Zapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Wklej kod w koszyku aby dostać zniżkę
... acha, i jeszcze jedno.

Za chwilę otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem Twojego zapisu do newslettera. Otwórz go i kliknij w link abyśmy mogli wysłać Ci info o rabatach. I gotowe :) ps. jeśli nic nie dostałeś zajrzyj do Spamu lub Ofert.